yazılım,c# ve domates kabuğu

Category: "Haberler"

Internet sansürünü protesto için taksim yürüyüşü

  16. 01. 10 22:34, by ertan, Categories: Haberler
internetteki sansür ve yasakları protesto etmek için bobiler.örg taksimde yürüyüş düzenliyor. katılmak için tıklayın. more »
Leave a comment »

Breakpoint Donation

  11. 02. 09 19:07, by ertan, Categories: Haberler, Coding
2003 yılından beri her yıl düzenli yapılan en büyük demo partilerinden biri olan Breakpoint global kriz yüzünden sıkıntıya düşmüş. Parti'yi ayakta tutmak için içinizden gelen tutar kadar bağışlamak için http://www.scene.org/dona… more »
1 comment »

bir yazılımcı işe almak (II)

  29. 12. 08 19:57, by ertan, Categories: Haberler
Önceki yazılarımdan iş görüşmesi yapanlar için yazdığım bir yazılımcı işe almak yazısına şaşırmadığım şekilde yazılımcı diğer arkadaşlardan (görünüşe göre yazının tamamını okumadan) sert yorumlar gelince bu konuyu ya… more »
2 comments »

Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir

  22/09/08 08:32, by ertan, Categories: Haberler
Yeter artık, hangi siteye girsek artık bu mesajı görmek sinirleri bozmaya başladı. En son olarak fazla mesai sitesinde son aymazlık gönderilmiş. Oxford Üniversitesi profesörlerinden, dünyaca ünlü İngiliz bilim adamı Richard Dawkins'in web sitesi,… more »
2 comments »

Tasdix, Türk Blog Yazarları ile buluşuyor

  08/02/08 09:05, by ertan, Categories: Haberler
Bir köşesinde benim de tuzum olan Tasdix Türk Blog Yazarları Buluşması’nda sunumu olacak. Katılmak için adresinden form'u doldurabilirsiniz. Tasdix, 9 Şubat 2008 Cumartesi günü altıncısı düzenlenecek olan Türk Blog Yazarları Buluşması’na katılıyor.… more »
Leave a comment »

:: Next >>

 

©2017 by Ertan Tike

Contact | Help | Blog templates by Asevo | blog tool | dedicated hosting | evoTeam